Digi 001

Převodníky, synchronizéry a další hardware od firmy Avid

Moderátoři: BS, PK, JJ

Odpovědět
JRsound
Příspěvky: 2
Registrován: pon kvě 22, 2006 7:04 pm

Digi 001

Příspěvek od JRsound »

prosím vás máte někdo zkušenosti s digi 001 po win XP jede ta karta pod tímto systémem? a nekde jsem cetl že nejdede pod AMD co je na tom pravdy?
Anghello
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 01, 2009 11:30 pm
Kontaktovat uživatele:

Digi 001

Příspěvek od Anghello »

I když tento dotaz byl vytvořen už dávno, věřím tomu, že se zde najdou nové uživatele Digi 001.

nula-nula-jednička běží na XP bez problému. Při první instalaci karty jsem chybně nainstaloval verzi driveru 7.4 což se dělát nemá. Systému nestačila odinstalace driveru pro novější verze a donutíl mě kompletně přeinstalovat systém XP. Takže až budete instalovat interface, použijte driver 6.4 pro pro tools. Pokud chcete aby vam karta běhala dobře, je lepší mít nainstalovaný PT 6.4 vč. upgrade, jelikož (ted nevim jistě) v tom softwaru jsou i drivery pro řízení karty.

Karta běží na nových kompech bez problému. Po instalaci pomocníka MM Helper můžete s pracovat i v jiných aplikacích jako je například FL Studio, Cubase apod. jediný program, na kterým se mi ta karta nerozběhla je Adobe Audition 3, a nechtěla nahrávat do Cool Editu 2.0. Je to škoda, ale tak to je.. přeci jen nejlépe chodí s pro tools.

Celkové dojmy z té karty s porovnáním s jinými dostupnými kartami je velice dobrý. Jedná se o profesionální kartu, která má profi vysledky. Samozřejmě jsou lepší karty a nelze ji srovnávat s HD systémy.. ale ferrari je taky pěkný však jen trochu drahé a zbytečné.

Pokud potřebujete nahravat kvalitně, je to dobrá volba. Na PT 6.4 jsou waves 5 a slušné plug-iny od Ik Multimedia jako jsou například T-Racks! Sice je problem ve správném zobrazení plug-inu ale opravdu to stojí za to!

Když se to tak veme, DIGI 001 jen na jakýkoliv PC VS. max Mac G4 (1.4ghz dual), což dnešní běžné PC už válcují. Doporučují processor nad 2ghz u PC, u G4 stačí duální 1.25.

Kdyby někdo měl nějaké dotazy a potřeboval by nějakou radu. Pište sem nebo na mailika, rad pomůžu.
Odpovědět